Kluby mohou být na unikátních místech. Kostel to potvrzuje

Když se podíváme na klubovou scénu v Praze, tak je třeba říci, že mohou být skutečně na unikátních místech. Mohou to být sklepní prostory, může se jednat o místa se zajímavou vyhlídkou, různé bunkry a sklady, stejně jako to mohou být i několikapatrové budovy. Všechny ale můžeme stále označit za celkem běžné. Je totiž nutné říci, že Praha měla přece jenom jeden velmi zajímavý unikát. O jaký se jednalo? Mluvíme zde o klubu, jehož název je Kostel, později potom i Venue. A ten byl umístěný na skutečně naprosto unikátním místě. Nevěříte?

Název již jasně napovídá

Pojďme se společně podívat na to, jaké je konkrétní místo daného klubu, pro který se název Kostel opravdu dokonale hodí. Místem, kde se totiž nachází, není skutečně jiné místo, než Kostel. Ačkoliv to může znít netradičně, je to tak. A tak lidé sice na první pohled chodili do kostela, ale ve skutečnosti se zcela jiným důvodem. Tím nebyly motlitby, ale byla to hlavně muzika a také zábava. Na tom je jasněn patrné, že místo pro klub lze dělat v podstatě z jakéhokoliv místa. A že bylo zvoleno právě toto, danému klubu jenom přidalo na atraktivitě. Jak proto, že se stal zajímavou atrakcí, tak i proto, že interiér mohl díky své historii nabídnout něco, co v Praze rozhodně nebylo na klubové scéně zvykem. A to doslova.

Kostel je opravdu unikátní

Je jasné, že jako modlitebna se daný kostel skutečně již nevyužíval. Když se podíváme do jeho historie, tak je daná stavba opravdu unikátní. Jedná se o kostel svatého archanděla Michaela, který zaujme už svou polohou, jelikož ho lze najít v centru. Pokud je s ním spojeno něco nejzajímavějšího, tak určitě to, že na tomto místě kázal také Jan Hus. Nyní ho už vystřídaly jenom bary a také muzika, která zkrátka a jednoduše do Kostela láká. Zkrátka a jednoduše, je na klubové scéně opravdu něčím zajímavým.